Novinky

Vrh B

03.06.2024

Každým dnem se nám narodí vrh B. Bližší informace o rodičích na letáčku. V případě zájmu o zrzavého parťáka mě neváhejte kontaktovat.

Loveckou sezónu jsme začaly hned na začátku září honem na kachny. Na konci října přišla nečekaná pauza, protože Aillin prodělala anaplasmózu. Po vyléčení jsme si ještě užili dva hony na bažanty a zajíce. Přestože jsme o pár honů přišly, tak sezónu hodnotím kladně, protože Aillin odváděla vždy perfektní práci, ikdyž nebyla v kondici a bylo to na ní...

27.12. Jsme s Aillin ukončily naší letošní loveckou sezónu. Celkem jsme se zúčastnily 8 honů a obě jsme si to užily. Aillin je dříč a vždy odvádí perfektní práci. Po Novém roce nás čeká krátký odpočinek, pak mateřské povinosti a v létě se můžeme zase chystat na další loveckou sezónu.

Dnes 25.9.2022 jsme se s Briou zúčastnily Memoriálu J. Maláta (barvářské zkoušky). Skončily jsme na 3. místě v I. ceně s 97 body. Jsem na ni neskutečně pyšná, na trénink bylo málo času a o to víc to to potěší. Zkoušek se zúčastnilo 7 psů, z toho 3 ohaři a do konce došli všichni.

Včera jsem dostala tu nejhorší zprávu, kterou chovatel může dostat. Dne 13.9.2022 nás navždy opustila naše Azzy z Andělky.

Sraz Áček

02.07.2022

2.7.2022 jsme uspořádali sraz našich zrzavých Áček. Celkem se sešlo pět štěňátek z osmi. Mám ze všech moc velkou radost, opravdu se povedli. Děkuji majitelům za úžasnou péči, kterou našim odchovánkům dávají a přeji jim spoustu krásných společných zážitků.

Vítejte na našich nových webových stránkách. Doposud jsme, jako CHS z Andělky, byly aktivní jen na Facebooku a fotky dávám na Rajče.net. Odteď nás mohou sledovat i lidé bez Facebooku. Naleznete zde informace o mých fenách a odchovech i všechny naše aktivity.